Ніж мисливський туристичний КB-51 у шкіряному чохлі
Мисливський ніж КB-51 легкий у використанні, ідеально підходить для туризму, полювання, риболовлі, поїздок на природу, походів.
Це гарний ніж для різних типів активного відпочинку на природі.
Його приваблива ручка надає цьому ножу неповторного вигляду.
Металеві частини колодки прикрашені гарним об'ємним візерунком.
Його сталева гарда та навершні ручки не тільки привертають увагу, а й забезпечують міцність і довговічність під час використання в різних умовах.
Клинок із міцної неіржавкої сталі легко зберігає гостроту впродовж тривалого часу.
У комплекті чохол з екошкіри
.Характеристики:
- Загальна довжина: 315 мм
- Довжина ручки: 125 мм
- Довжина клинка: 190 мм
- Товщина клинка: 4.0 мм
- Марка сталі: Вуглецева сталь
- Твердість: 56-58 HRC
- Покриття: Чорне антикорозійне
- Ножі: Екошкіра
- Вага: 420
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Довжина ножа | 315 мм |
| Довжина у складеному стані | 32 см |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Вага ножа | 420 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 190 мм |
| Ширина леза | 39 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 534 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 355 ₴





