-35%

Ніж складаний туристичний KN1020 кишеньковий
766 ₴
497,90 ₴
- В наявності
- Код: 1020
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складаний туристичний KN1020
Складаний ніж Columbia A3157, 3372 — це не просто інструмент, це ваш надійний партнер для будь-яких пригод. Він стане незамінним помічником на пікніку, з легкістю впорається із завданнями з приготування їжі на свіжому повітрі та надасть неоціненну підтримку під час риболовлі або полювання.
Його компактні розміри дають змогу легко помістити його в кишеню або рюкзак, роблячи його ідеальним вибором для походів, кемпінгу та будь-яких подорожей. Крім того, цей ніж чудово підходить для повсякденного міського використання (EDC) — від акуратного розкриття паковань до дрібних побутових завдань.
Характеристики:
- Довжина леза: 91 мм
- Загальна довжина: 217 мм
- Товщина обуха: 3 мм
- Матеріал леза: сталь 8cr13mov
- Ручка: G10
- Вага ножа: 148 гр.
- Кліпса: сталь
- Тип замка: Liner-Lock
- Відкриття ножа: фліпер
- Колір: оливковий
- Тип ножа: складаний ніж
- Особливості: кишеньковий кліпс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 8Cr13Mov |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал рукоятки | Бакеліт |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Довжина ножа | 217 мм |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Вага ножа | 145 г |
| Колір | Оливковий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 91 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Товщина леза | 2.6 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 145 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 497,90 ₴




