-12%

Ніж кухонний кований обробний для м'яса дерев'яна ручка в чохлі
788 ₴
693,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22222
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж кухонний кований обробний для м'яса дерев'яна ручка в чохлі
Колодка з дерева зручно лягає в руку, а декоративна вставка у формі голови дракона надає виробу харизму та індивідуальності.
Щільні піхви з тисненням з екошкіри надійно фіксують ніж і забезпечують зручне носіння на поясі.
Міцний і гострий клинок із високоякісної сталі
Колодка з дерева — надійний хват і приємна текстура
Гарда з різним візерунком у формі дракона
Ніжни з екошкіри з гарним тисненням
Універсальне застосування: кухня походи подарунок
Характеристики:
• Довжина ножа: 230 мм
• Довжина клинка: 100 мм
• Товщина клинка: 4 мм
• Материал клинка: 5Cr15Mov
• Матеріал руків'я: дерево, метал
• Ножні: екошкіра з тисненням
• Вага: 220 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Ніж для м'яса |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Загартована сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина леза | 10 см |
| Довжина ножа | 23 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 220 г |
| Чохол | Є |
| Ніж Накірі | Ні |
| Загальна довжина ножа | 220 мм |
| Петелька для підвішування | Так |
| Комплектація запасними лезами | 0 шт. |
| Споживана потужність | 0 Вт |
| Клавіша автоматичного викиду лез | Ні |
| Самозагострювальні леза | Ні |
| Знімні леза | Ні |
| Можливість нарізки заморожених продуктів | Так |
| Склад набору | |
| Ніж універсальний | 0 шт. |
| Ніж кухарський | 0 шт. |
| Ніж для хліба | 0 шт. |
| Ніж для томатів | 0 шт. |
| Ніж для нарізки | 0 шт. |
| Ніж для зрізання м'яса з кістки | 0 шт. |
| Філейний ніж | 0 шт. |
| Ніж для м'яса | 1 шт. |
| Японський кухарський ніж | 0 шт. |
| Овочевий ніж | 0 шт. |
| Ніж для зняття шкірки | 0 шт. |
| Ніж для м'якого сиру | 0 шт. |
| Ніж-декоратор | 0 шт. |
| Ніж для чищення грибів | 0 шт. |
| Ніж-січка | 0 шт. |
| Ніж для піци | 0 шт. |
| Ніж для нарізання локшини | 0 шт. |
| Кухонна сокира | 0 шт. |
| Ножиці кухонні | 0 шт. |
| Мусат | 0 шт. |
| Підставка | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Кейс в комплекті | Так |
| Ніж для чищення овочів | 0 шт. |
| Ніж сантоку | Ні |
| Виделка | 0 шт. |
| Ніж Деба | 0 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 693,44 ₴





