
Лампа настільна нічник світильник зі світним левітувальним 3D кулею функцією бездротової зарядки 15W
1 399 ₴
895,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: леви
- +380 (66) 516-60-02
Світильник настільна літаюча лампа зі світним левітувальним 3D-шаром функцією бездротової зарядки 15W
Компактні розміри дають змогу розмістити LED світильник-спіраль де завгодно — на письмовому столі, приліжковій тумбочці або в зоні відпочинку. Просто під'єднайте нічник із левітувальною кулею через сучасний Type-C кабель, і він готовий до роботи.
Переваги та особливості стильного світильника
-
Секрет в унікальній конструкції: елегантна LED-спіраль утримує кулю, але створюється враження, що він ширяє в просторі.
-
Настільна світильник куля дає досить яскраве, але не різке світіння, комфортне для очей. А левітувальна куля додає в інтер'єр елемент динаміки та загадковості, змушуючи мимоволі затримувати погляд.
-
RGB нічник-світильник може змінювати кольори, підлаштовуючись під ваш настрій або обстави. Хочете романтичний вечір — виберіть м'який теплий відтінок. Потрібен яскравий акцент для вечірки — перейдіть на динамічну зміну кольорів. Плавна зміна відтінків RGB-підсвітки керується одним рухом — вибирайте режим, який вам ближче в цей момент.
-
Функція бездротового заряджання дає змогу швидко та зручно зарядити смартфон, просто поклавши його на поверхню основи світильника.
Характеристики:
- Матеріал: ABS-пластик, скло
- Ємність батареї: 600 мА·год
- Розмір: висота: 21.9 см, діаметр основи: 12.7 см, ширина верхньої частини: 9 см
- Дизайн: Спіральна форма зі сферою в центрі
- Тип освітлення: Багатобарвний RGB (7 режимів підсвітки)
- Керування: Безконтактне (засобами)
- Смартфони та ґаджети з підтримкою Qi
- Інтерфейс живлення: USB
- Вага: 200 г
- Джерело живлення: Від мережі (через USB-кабель) і вбудований акумулятор
Комплект постачання:
- Світильник з обертовим 3D-шаром RGB — 1 шт.
- Зарядний кабель USB — 1 шт.
- Інструкція з експлуатації — 1 шт.
- Паковання — 1 шт.
Тип: Світильник настільний
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Колір | Різні кольори |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колірна температура | 3900K |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 1444 лм |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Багатобарвне підсвічування | Так |
| Довжина шнура | 1 м |
| Форма світильника | Кругла |
- Ціна: 895,36 ₴









