-21%

Ніж мисливський туристичний Columbia B3184 з дерев'яною ручкою в чохлі
877 ₴
692,83 ₴
- В наявності
- Код: 3184
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мисливський туристичний Columbia B3184 з дерев'яною ручкою в чохлі
Класичний ніж для полювання, риболовлі, збирання грибів, пікніка, а також для повсякденного використання.
Ручка контурна, із захистом від зісковзування, з унікальним дизайном анатомічно зручно лягає в руку.
Гостре, пряме лезо привертає увагу.
Дерев'яна колодка прикрашена металевими елементами та рельєфом оленя у верхній частині.
До комплекту постачання входить тканинний чохол із петлею для ременя.
Характеристики:
- Загальна довжина: 270 мм
- Довжина ручки: 125 мм
- Довжина клинка: 145 мм
- Толщина клинка: 3.5 мм
- Ширина леза: 31 мм
- Вага: 250 г
Особливості:
- Тип ножа: Мисливський ніж
- Марка стали: 440С
- Твердість: 58-60 HRC
- Матеріал руків'я: Дерево, Метал
- Гравіювання на металевих частинах
- Чохол: Текстиль із кріпленням для пояса
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Довжина ножа | 145 мм |
| Довжина у складеному стані | 27 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 250 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Тканина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 145 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 300 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 692,83 ₴









