
Ніж мисливський туристичний у японському стилі Танто подарунковий із дерев'яною ручкою в чохлі з екошкіри
985 ₴
788 ₴
- В наявності
- Код: танто
- +380 (66) 516-60-02
Ніж мисливський туристичний у японському стилі Танто подарунковий із прямим лезом і дерев'яною ручкою в чохлі
Подарунковий ніж із самурайською естетикою
Ефектний ніж із клинком форми танто.
Пряме лезо з характерною геометрією забезпечує чудову проникну здатність і точність різання.
Ефектний візерунок на клинку імітує дамаську сталь, надаючи ножу унікального зовнішнього вигляду.
Колодка виготовлена з натурального дерева, закріплена трьома латунними заклепками.
Конструкція забезпечує міцне захоплення навіть у рукавичках і під час тривалої роботи.
На тильнику є отвір під темляк.
Ножі виготовлені зі щільної екошкіри з декоративним тисненням і фіксувальним клапаном — ніж зручно носити на поясі в похідних умовах.
Геометрія танто для точних колючих і рубальних рухів
Декоративний візерунок на клинку під дамаск
Зручна та міцна дерев'яна ручка
Шкіряні піхви з надійною застібкою
Характеристики:
- Довжина ножа: 420 мм
- Довжина клинка: 280 мм
- Довжина ручки: 140 мм
- Товщина обуха: 3.5 мм
- Материал клинка: 440С
- Колодка: Дерево
- Ножі: Екошкіра, з тисненням і петлею
- Вага: 450 г
Гарний ніж для мисливців, колекціонерів і шанувальників японського стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 140 мм |
| Довжина ножа | 420 мм |
| Довжина у складеному стані | 42 см |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Вага ножа | 450 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 280 мм |
| Ширина леза | 40 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 490 г |
- Ціна: 788 ₴





