-36%

Мисливський ніж туристичний 3322 з дерев'яною ручкою
1 093 ₴
699,52 ₴
- В наявності
- Код: 3322
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мисливський ніж туристичний 3322 з ручкою з червоного дерева
Це класичний ніж з унікальним дизайном, що поєднує стиль і практичність.
Міцний і гострий клинок легко справляється з різкою, роблячи його ідеальним вибором для використання в походах і на природі.
Тонкі спуски забезпечують чудові різальні якості, які підходять як для дрібних, так і для складних завдань.
Колодка з червоного дерева з ергономічним дизайном гарантує зручне та надійне захоплення, навіть у разі тривалого використання.
Цей ніж стане чудовим супутником для прихильників активного відпочинку, завдяки своїй універсальності, надійності й естетиці.
Характеристики:
- Загальна довжина: 255 мм
- Довжина ручки: 125 мм
- Довжина клинка: 130 мм
- Товщина клинка: 2.4 мм
- Вага: 150 г
Особливості:
- Тип ножа: Мисливський ніж
- Марка стали: 95х18
- Твердість: 56-58 HRC
- Матеріал руків'я: Червоне дерево
- Тильник і Гарда: Латунь
- Чохол: Екошкіра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 95Х18 |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Довжина ножа | 255 мм |
| Довжина у складеному стані | 26 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 150 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 130 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 225 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699,52 ₴






