
Ніж складаний кишеньковий мисливський туристичний Columbia 427
1 245 ₴
996 ₴
- В наявності
- Код: Columbia 427
- +380 (66) 516-60-02
Складаний мисливський ніж із чохлом
Цей мисливський ніж є яскравим представником класу зі складаним механізмом.
Оскільки на перший погляд навіть і не скажеш, що він має саме таку
конструкцію. Але саме це і є його "фішкою". Гравіювання зроблене
досить точно та протягується від початку руків'я й до кінця леза.
Дерев'яна вставка дасть вам змогу тримати його з повним комфортом.
Характеристики:
Довжина — 270 мм
Матеріал леза: Антивідблискова сталь 7Cr13Mov
Довжина леза — 145 мм;
Довжина ручки — 125 мм;
Матеріал руків'я - Дерево/ Метал
Чохол — Нейлон Стан: Нове
Колір: Сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 7Cr17Mov |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Довжина ножа | 270 мм |
| Довжина у складеному стані | 14 см |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Вага ножа | 325 г |
| Колір | Сірий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 145 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 355 г |
- Ціна: 996 ₴






