Мисливський ніж туристичний із дерев'яною ручкою 4044
Ніж — універсальний і стильний вибір
Ніж із клинком кинджального типу має класичний симетричний клинок, який робить його зручним для виконання кілних ударів.
Подвійне заточування дає змогу використовувати ніж у різних ситуаціях, а міцна кована сталь гарантує довговічність і надійність.
Такий ніж стане чудовим вибором для військових, мисливців, шанувальників активного відпочинку та колекціонерівБлагодарів, збалансованого дизайну ножа, зручний у використанні, а міцна сталь клинка гарантує довгий термін експлуатації.
Мисливський ніж — зручність у кожній деталі
Як мисливський ніж — він поєднує в собі зручність і універсальність.
Гострий клинок ідеально підходить для оброблення дичини, роботи з деревом і гілками для розведення багаття та інших завдань, що виникають у польових умовах.
Колодка з натурального дерева з проточками додає привабливості зовнішньому вигляду ножа.
Стильний дизайн робить цей ніж не тільки практичним інструментом, але й гідним поповненням будь-якої колекції.

Характеристики:
- Тип ножа: Мисливський ніж
- Тип клинка: Full-Tang
- Довжина загальна: 315 мм
- Довжина леза: 190 мм
- Довжина ручки: 125 мм
- Ширина леза: 34 мм
- Товщина леза: 3.5 мм
- Матеріал леза: Сталь 95х18
- Матеріал руків'я: Дерево
- Матеріал піхов: Еко Кожа
- Вага: 265 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 95Х18 |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Довжина ножа | 315 мм |
| Довжина у складеному стані | 32 см |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Вага ножа | 265 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 190 мм |
| Ширина леза | 34 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 330 г |
- Ціна: 1 250 ₴







