Складаний ніж туристичний Browning A34
Складаний ніж Browning A340 з клинком "Американський танто" — це не просто інструмент, а надійний компаньйон для тих, хто цінує функціональність і витривалість.
Його потужний клинок у формі "Американський танто", виготовлений із міцної й корозійностійкої сталі 3CR15MOV, з легкістю впорається з будь-якими завданнями. Шпеньки забезпечують швидке та плавне відкриття, а замок Liner-Lock надійно фіксує лезо у відкритому положенні.
Комбінована ручка з металу та накладок G10 забезпечує міцний і комфортний хват, а металевий кліпс дає змогу носити ніж на кишені одягу або поясі. Спеціальний отвір на ручці дає змогу прикріпити темляк для додаткової безпеки.
Browning A340 — ідеальний вибір для професійної для туристичних походів, полювання, риболовлі або просто для повсякденного використання. Він перетворить будь-яку пригоду на впевнена та ефективна подорож!
Характеристики:
- Загальна довжина: 205 мм
- Довжина ручки: 115 мм
- Довжина клинка: 90 мм
- Ширина леза: 30 мм (найширше місце)
- Товщина леза: 2.9 мм
- Вага: 170 г
Особливості:
- Тип ножа: Складаний ніж
- Тип замка: Liner Lock
- Марка стали: 3CR13MOV
- Твердість: 57 HRC
- Матеріал руків'я: Метал Накладки G10
- Отвір для темляка
- Кліпса для носіння на поясі
- Підпружинена доводка відкриття ножа
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Browning |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 3Cr13MoV |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал рукоятки | Вуглецеве волокно |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Довжина ножа | 205 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 170 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 170 г |
- Ціна: 635 ₴










