
Перетворювач інвертор Power Inverter Wimpex WX-7100 7000W 12V-220V UPS чиста синусоїда з зарядкою
13 977 ₴
- Немає в наявності
- +380 (66) 516-60-02
Перетворювач інвертор Power Inverter Wimpex WX-7100 7000W 12V-220V UPS чиста синусоїда з зарядкою
Перетворювач напруги Power Inverter Wimpex WX-7100 7000W 12V UPS, інвертор, чиста синусоїда із заряджанняй
Перетворювач авто (інвертор) Power Inverter Wimpex 7000W постійного струму в змінний струм 220 В/50 Гц можна використовувати для заряджання та роботи: ноутбуків, відеокамер, телефонів, всілякої аудіо- та відеотехніки та інших електроприладів. Інвертор призначений для перетворення електрики з 12 В на 220 В.
Дозволяється під'єднувати навантаження до 4000 Вт із піковою потужністю 7000W. Корпус виготовлений з алюмінію, з тильного боку є 2 вентилятори для охолодження. У передній частині перетворювача 7000W розташовані: кнопка вмик./вимк., вихід USB з напругою 5 В, розетка та світлові індикатори режимів роботи. Перетворювач, можливо, під'єднайте безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів.
Особливості:
- Швидко заряджає акумулятор
- Максимальний термін експлуатації батареї
Характеристики:
- Номінальна потужність: 4000 Вт;
- Пікова потужність: 7000 Вт;
- Сила струму: 20 А;
- Частота виходу: 50/60 Hz;
- Форма вихідного сигналу — чиста синусоїда;
- UPS — з функцією заряджання
- ККД 88%;
- Температура довкілля під час роботи: -10...+40 С;
- Температура та вологість зберігання: -20...+55 С, 10%-95% RH;
- Робоча вологість: 20%-90%RH (без конденсату);
- Температурний захист;
- Охолодження вентилятором;
- Захист від короткого замикання;
- Захист від перевантаження;
- 2 кулери охолодження;
- Звуковий сигнал за низької вхідної напруги;
- Роз'єм USB на виході;
- Вимкнення за низької вхідної та вихідної напруги
- Розміри: 47 х 14,5 х 18 см
- Вага переробника: 6,4 кг.
Комплектація
- Перетворювач Power Inverter Wimpex WX-7100 7000W 12V
- Дроти для під'єднання до акумулятора 4 шт.
- Кабель
- Інструкція
- Фірмова коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 20 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 4000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 7000 Вт |
| Струм холостого ходу | 20 А |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Кількість дискретних входів | 2 |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 56 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 14 мм |
| Вага | 6.4 кг |
- Ціна: 13 977 ₴





