
Перетворювач напруги 12V-220V інвертор 3000W Wimpex WX-3010 чиста синусоїда з зарядкою для котла
7 995 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3111
- +380 (66) 516-60-02
Перетворювач напруги 12V-220V інвертор 3000W Wimpex WX-3010 чиста синусоїда з зарядкою для котла
Інвертор Wimpex WX-3100 3000 Вт, 12 В, ДБЖ, чиста синусоїда з функцією заряджання
Інвертор Wimpex 3000 Вт перетворює постійний струм 12 В на змінний струм 220 В/50 Гц, що дає змогу живити та заряджати широкий спектр електронних пристроїв, включно з ноутбуками, камерами, телефонами, аудіо- та відеотехнікою.
Інвертор підтримує безперервне навантаження до 1500 Вт і пікове навантаження до 3000 Вт. Його міцний алюмінієвий корпус обладнаний двома вентиляторами для охолодження, гарантуючи оптимальну роботу впродовж тривалого часу.
На передній панелі розташовані кнопка увімкнення-вимкнення, порт USB 5 В, розетка та світлодіодні індикатори стану. Інвертор можна під'єднати до клем акумулятора за допомогою доданих затискачів або через блок розеток.
Відмітними рисами інвертора Wimpex WX-3100 є:
Чиста синусоїдна вихідна хвиля, що забезпечує стабільну роботу чутливої електроніки.
Широкий спектр сумісності з різними пристроями.
Удосконалена система охолодження для запобігання перегріванню.
Характеристика:
- номінальна потужність: 3000 Вт;
- пікова потужність: 6000 Вт;
- частота на виході: 50/60 Hz;
- форма вихідного сигналу — синусоїда;
- ККД 88%;
- температура довкілля під час роботи: -10...+40 С;
- температура та вологість зберігання: -20...+55 С, 10%-95% RH;
- робоча вологість: 20%-90%RH (без конденсату);
- температурний захист;
- охолодження вентилятором;
- захист від короткого замикання;
- захист від перевантаження;
- 2 кулери охолодження;
- звуковий сигнал за низької вхідної напруги;
- роз'єм USB на виході;
- вимкнення за низької вхідної та вихідної напруги
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Кількість дискретних входів | 2 |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 45 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 259 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 3 кг |
- Ціна: 7 995 ₴



