
Тепловентилятор дуйка електричний Domotec MS-5901 нагрівач із регульованим термостатом дуйчик
535 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5901
- +380 (66) 516-60-02
Тепловентилятор електричний Domotec MS-5901 Обігрівач із регульованим термостатом Дуйка
Тепловентилятор здатний забезпечувати високу швидкість нагрівання приміщення, оскільки має аеродинамічну форму нагрівача. Він має достатню потужність 2000 Вт, щоб забезпечувати обігрівання невеликої квартири або офісного приміщення. Керувати нагрівачем можна за допомогою механічного терморегулятора, який має два режими нагрівання (1000 і 2000 Вт) і три режими роботи (гаряче, тепле та холодне повітря). Пристрій обладнується всіма механізмами захисту — вбудований захист від перегрівання, і виробляється з безпечних негорючого матеріалів.
Одночасно виконує функцію опалення та вентиляції
Тепловентилятор виробляє вентиляцію повітря й рівномірно прогріває все приміщення.
Нагрівач має малі габарити та чудову ергономіку зі зручним керуванням, тому він неймовірно простий і практичний у використанні. На корпусі розташовуються елементи керування, він надійно стоїть на підлозі й ідеально вписується в обставу будь-якої кімнати, кухні, спальні та навіть ванної. Простий і водночас сучасний дизайн створює незабутнє відчуття комфорту та затишку в кімнаті.
Особливості:
- Висока швидкість обігрівання приміщення
- Велика продуктивність тепла
- Наявність регульованого термостата
- Захист від перегрівання
- Корпус виготовлений із теплостійкого пластику
- Спіральний нагрівальний елемент
- Світловий індикатор роботи
- Компактний розмір і сучасний дизайн
Характеристика:
- Тип нагрівального елемента: спіральний нагрівач
- Кількість режимів роботи: 3 (гарячий, теплий, холодний)
- Тип керування: механічне
- Тип встановлення: підлоговий, настільний
- Потужність: 2000 Вт (2,0 кВт)
- Напруга: 220 В
- Частота: 50 Гц
- Сила тока: 9 А
- Термостат: є
- Максимальна площа обігрівання: 22 кв.м.
- Матеріал: теплостійкий пластик
- Розмір: 27*22*11 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Ні |
| Підтримання температури | Ні |
| Функція повороту | Ні |
| Кут повороту | 0 град. |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Таймер | Ні |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Датчик присутності | Ні |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик перекидання | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Клас захисту | I |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Відсік для шнура | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Вага | 1.2 кг |
- Ціна: 535 ₴







