
Перетворювач напруги 12V-220V 5000W Eryuan інвертор чистий синус для котла насоса холодильника
6 950 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Перетворювач напруги 12V-220V 5000W Eryuan інвертор чистий синус для котла насоса холодильника правильна синусоїда
Перетворювач напруги Power Inverter 5000 Вт із чистим синусом 12 на 220. Чудове рішення для встановлення у квартирах, офісах і будинках. Ідеально підходить для котлів, насосів, нагрівачів, телевізорів, холодильників та іншої техніки.
Переваги інвертора з чистою синусоїдою:
- Алюміній-магнієвий сплав, гарна теплопровідність, може швидко знизити температуру комплектуючих, офісний стиль, тривалий час роботи.
- Чиста правильна синусоїда, інтелектуальний фільтр, що не заважає електроприладам, що захищає електроприлади. З високою ефективністю перетворення (до 90%) низьке енергоспоживання самого продукту може неабияк продовжити термін експлуатації батареї.
- Ви можете використовувати електричне обладнання, включно з телевізором/світлодіодним світлом/ РК-дисплеєм, особливо індуктивними навантаженнями, як-от холодильники, котли, насоси, індукційні плити.
- Восьмибітний інтелектуальний захист: захист від перевантаження, захист від високої напруги, захист від низької напруги, захист від перегрівання, захист від зворотного під'єднання, захист від короткого замикання, захист від перевантаження за струмом, інтелектуальний керування чипом, ідеальний захист.
- Звуковий сигнал. Щойно спрацьовує будь-який захист інвертора, інвертор негайно вимкне живлення, перевантаження переходить у режим захисту та схожий на звуковий сигнал.
Характеристики:
- Номінальна потужність: 5000 Вт.
- Вихідна напруга — 220 ± 5% вольтів, частота 50 Гц
- Напруга зовнішньої акумуляторної батареї — 48 вольтів (не входить до комплекту.
- поставки)
- ККД — 85-90%
- Світлодіодний індикатор режиму роботи
- Вентилятор примусового охолодження
- Попередження про розряд акумуляторної батареї — 10.4-11.0 Вольт (звуковий сигнал)
- Захист від розряду акумуляторної батареї — 9.7-10.3 Вольт (вимкнення)
- Захист від короткого замикання — запобіжник
- Під'єднання навантаження — одна розетка
Комплектація
- інвертор
- комплект дротів для під'єднання від акумулятора
- паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ERYAP |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 5000 Вт |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Кількість дискретних входів | 2 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -35 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 45 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 56 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 9 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 950 ₴




