
Ніж складаний мисливський туристичний з подовженим лезом b938 у чохлі
625 ₴
593,75 ₴
- В наявності
- Код: 938
- +380 (66) 516-60-02
Ніж складаний мисливський туристичний з подовженим лезом b938 у чохлі
Потужний складаний ніж для пригод для полювання та риболовлі.: B938
Хочете надійного компаньйона для полювання, риболовлі чи походів?
Складаний ніж B938 — це саме те, що вам потрібно!
Міцна конструкція й дивовижний розмір:
Великий клинок (147 мм) у поєднанні з ручкою середньої довжини створюють чималий ніж (275 мм у розкладеному вигляді), з яким ви впораєтеся з будь-якими завданнями.
Подовжене лезо забезпечує максимальну ефективність під час різання й оброблення.
Унікальний механізм фіксації: у складеному вигляді кінчик леза захищений хвостовиком, а під час відкривання хвостовик вкладається в ручку, граючи роль надійного замка.
Колодка з натурального дерева забезпечує комфорт і надійне захоплення.
Додаткові переваги:
Міцний нейлоновий чохол у комплекті захищає ніж і забезпечує зручне перенесення.
Ідеальний баланс якості, функціональності та зручності.
Зі складаним ножем B938 ви завжди будете готові до будь-яких пригод!
Складаний туристичний ніж стане чудовим вибором для тих, хто цінує якість, функціональність і зручність.

Характеристики:
- Загальна довжина: 275 мм
- Довжина ручки: 128 мм
- Довжина клинка: 147 мм
- Товщина леза: 4.0 мм
- Вага: 230 г
Особливості:
- Тип ножа: Складаний ніж
- Марка стали: 420HC
- Твердість: 55 HRC
- Матеріал руків'я: Дерев'яні накладки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 420HC |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 128 мм |
| Довжина ножа | 275 мм |
| Довжина у складеному стані | 15 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 230 г |
| Колір | Коричневий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 147 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 275 г |
- Ціна: 593,75 ₴







