Електрична кавоварка Sokany YLW-607 електротурка скляна 600W 500 мл
Смачна кава по-турецьки з електричною туркою Sokany YLW-607!
Хочете насолоджуватися ароматною кавою по-турецьки, але не любите возитися з плитою? Тоді електрична турка Sokany YLW-607 — це ваш ідеальний вибір!
Sokany YLW-607 — це:
Зручність: простота використання, ідеальний варіант для дому, офісу або дачі.
Якість: скляна колба, закритий нагрівальний елемент із неіржавкої сталі, захист від перегрівання.
Стиль: компактний дизайн, який ідеально впишеться в будь-яку кухню.
Надійність: яскравий світловий індикатор роботи на кнопці вмикання.
З електричною туркою Sokany YLW-607 ви зможете насолодитися ідеальним кава по-турецьки, готуючи його легко та швидко!
Характеристики:
Виробник: Sokany
Модель: YLW-607
Об'єм — 500 мл.
Місткість — до 6 чашок кави.
Потужність — 600 Вт.
Захист від перегрівання.
Матеріал — пластик, скло.
Знімна ручка
Розміри: 15.5х14х10х8см.
Вага: 560 г.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Об`єм | 500 мл |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Знімна ручка | Так |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Діаметр горлечка | 80 мм |
| Діаметр дна | 10 мм |
| Висота | 150 мм |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Зливний носик | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | Sokany |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сталевий |
- Ціна: 645 ₴










