-8%

Ніж мисливський туристичний Columbia SA42 у чохлі Дерев'яна ручка
845 ₴
777,40 ₴
- В наявності
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мисливський туристичний Columbia SA42 у чохлі Дерев'яна ручка
Ніж для полювання Columbia SA42
- Ніж приємно лежить у руці, зручний у разі охоплення;
- У колодки зроблені дерев'яні накладки;
- Також у колодки є латунні вставки з візерунками;
- На клинку йдуть візерунки зроблені під дамаський малюнок;
- Ніж підійде для повсякденних завдань, як подарунок або сувенір;
- Ця модель укомплектована нейлоновими піхвами для носіння на поясі
Характеристики:
- Загальна довжина ножа: 310 мм
- Довжина ручки: 130 мм
- Довжина клинка: 180 мм
- Толщина клинка: 3.8 мм
- Вага: 330 г
Особливості:
- Тип ножа: Мисливський із фіксованим лезом
- Марка стали: 65х13
- Твердість: 56 HRC
- Матеріал руків'я: Метал, Дерево
- Металеві частини колодки прикрашені об'ємними візерунками
- Чохол: Синтетичний, з кріпленням для пояса
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 65X13 |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Довжина ножа | 310 мм |
| Довжина у складеному стані | 31 см |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Вага ножа | 320 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 180 мм |
| Ширина леза | 32 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 420 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777,40 ₴




