
Термопот електричний кухонний RAF R 7904 6,8 л термос чайник із теплоізоляцією
1 585 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7904
- +380 (66) 516-60-02
Термопот електричний кухонний RAF R 7904 6,8 л термос чайник термос із теплоізоляцією
Термопот RAF R.7904 — це ідеальне рішення для вдома або офісу, , де потрібна гаряча вода в будь-який час. Він чудово підходить для невеликих приміщень і стане незамінним помічником на кухні.
З RAF R.7904 ви завжди будете забезпечені окропом: попрощайтеся з довгоочікуваним закипанням чайника. Термопот миттєво надасть вам гарячу воду, заощадивши ваш час і електроенергію.
Об'єм 6,8 л - досить для всієї родини: RAF R.7904 ідеально підійде для середніх сімей. Він не тільки швидко нагріє великий об'єм води, , але й збереже її гарячою надовго, як справжній термос.
Компактність — головна перевага: на відміну від громіздких кулерів, термопот RAF R.7904 займає мінімум місця і не вимагає заміни великих пляшок із водою.
Характеристика:
- Висота — 40,5 см.
- Обертова основа на 360 градусів
- Потужність 800 ватів
- Сильний насос
- Корпус із неіржавкої сталі з яскравим принтом
- 3 способи подавання рідини: електронасос, торкання чашкою, ручний насос під час вимкнення електрики.
- Повторне кип'ятіння
- Індикатор кип'ятіння, підігрівання й підтримання тепла
- Знімна кришка для легкого чищення
- Датчик рівня води
- Блокування розливу води
- Об'єм: 6,8 л
- Тип нагрівального елемента: Прихований нагрівальний елемент
- Функція автовимкнення: Так
- Заощаджує енергію
- 100% кип'ячена вода
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 6.8 л |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
| Ручка | Немає |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Немає |
| Використання в мікрохвильовці | Немає |
| Тип термоса | Питний |
| Матеріал корпусу термоса | Харчовий пластик |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Час збереження тепла | 41 час |
| Час збереження холоду | 21 час |
| Помповий механізм | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 28 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Вага | 4.0 |
| Ширина горлечка | 2 мм |
- Ціна: 1 585 ₴



