
Акумулятор BATTERY 12 V 9 A UKC акумуляторна батарея
895 ₴
- В наявності
- Код: 2386 UKC 129
- +380 (66) 516-60-02
Акумулятор BATTERY 12 V 9 A UKC акумуляторна батарея
акумуляторна батарея UKC виготовлена з міцного корпусу та виготовлена на акриловій основі.гелевий акумулятор для живлення УКБ 9 А не вимагає періодичного обслуговування. Гелевий акумулятор 12 В UKC герметичний і надійний у застосуванні. Завдяки цьому він довговічний і витривалий. Акумулятор можна використовувати в домашніх умовах для постачання автономних енергосистем.
Може застосовуватися в таких галузях, як охоронні та сигналізаційні системи, малопотужні системи безперебійного живлення (СБП), а також системи аварійного енергопостачання тощо.
Такий тип акумуляторів не вимагає технічного обслуговування, оскільки впродовж терміну експлуатації немає потреби перевіряти рівень електроліту або додавати воду. Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невіддільним елементом, завдяки якій обладнання й далі працює за вимкненої електроенергії. Акумуляторна батарея UKC WST-9 — це олив'яно-кислотна батарея з номінальною напругою 12 В і ємністю 9 А·год. Також ця батарея характеризується низьким рівнем саморозряджання.
Технічні характеристики:
- Ємність: 9000 мА·год
- Напруга: 12 V
- Розмір: 15см.*6.5см*10см.
- Вага: 2,60 кг.
- Початковий струм заряду: 2.7A
- Цикл напруга: 14,4 — 15В
- У режимі очікування напруга: 13,5 — 13.9V
- Інтервал температур: – 80 до +80 °C
- Мають тривалий термін експлуатації
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тягового акумулятора | Намазний |
| Напрацювання | 3000 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | T1 |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Струм заряду | 1 А |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Матеріал решітки пластини | Свинець-сурма |
| Кількість сурми | 10 % |
| Активний матеріал негативних пластин | Губчастий свинець |
| Активний матеріал позитивних пластин | Двоокис свинцю |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 2.6 кг |
- Ціна: 895 ₴


