
Тактичний ліхтар PLD-231 WHITE LASER LED PM10-TG+COB white+red 1х26650 Ліхтарик police
495 ₴
- Немає в наявності
- Код: PLD-231
- +380 (66) 516-60-02
Ліхтарик PLD-231 White Laser LED PM10-TG+COB з USB-зарядкою є універсальним освітлювальним пристроєм, призначеним не тільки для забезпечення яскравого світла в темряві, але й для заряджання ґаджетів далеко від розетки. Акумулятор 26650 забезпечує тривалу роботу ліхтаря і є джерелом живлення для пристроїв./niдикація рівня заряду допомагає визначити момент заряджання ліхтаря. Компактний дизайн і портативність роблять його чудовим вибором для подорожей і повсякденного використання
Особливості:
7 режимів роботи;
Світловий потік 1200 люменів
;/ндикатор заряду;
Характеристики:
Тип діодів: TG+COB
Кількість світлодіодів: 2 шт.
розрізи: 176х42 мм.
Комплектація: Фонарик PLD-231 White Laser LED PM10-TG+COB(White+Red);/зарядний кабель USB Type-C;Акумулятор 26650 — 1 шт.; Паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KPLD |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Дальність світлового променя | 100 м |
| Колір | Сірий |
| Вага | 137 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип діода | COB |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 176 мм |
| Кріплення | Магнітне |
| Колірна температура | 6000K |
| Ємність акумулятору | 1200 мАг |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 495 ₴





