Підзорна труба Spotting Scope 9086 монокуляр потужний Телескоп
Spotting Scope 9086 — це надійний супутник для прихильників спостереження за природою, пейзажами та диким життям.
Стійкий до ударів і захист від вологи, підходить для використання в різних погодних умовах. Зі збільшенням від 20x до 60x і діаметром об'єктива 60 мм забезпечує чудову чіткість і яскравість зображення на великих відстанях. Призми BaK4 забезпечують високу різкість і контрастність зображення, навіть в умовах низької освітленості.
З компактними розмірами 310х120 мм і вагою всього 630 грамів цей монокуляр легко поміститься в рюкзак і буде непомітним супутником ваших пригод.
Постачається зі стабільним штативом для зручного спостереження і чохлом для захисту та зручного зберігання під час перенесення.
Характеристики:
- Тип призми: BaK4
- Збільшення: 20-60x
- Діаметр об'єктива: 60 мм
- Діаметр окуляра: 14 мм
- Видима відстань. 10 м
- Розмір: 310 х 120 мм
- Вага: 630 г
- Багатошарове покриття
- Водонепроникність
- Антитуман
Комплектація:
- Монокуляр
- Штатив
- Чехол
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spotter |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Підзорна труба |
| Призначення | Загального призначення |
| Тип кратності | Змінна |
| Мінімальна кратність | 20 х |
| Максимальна кратність | 60 х |
| Фокусна відстань | 40 мм |
| Діаметр об'єктиву | 60 мм |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 459 ₴







