
Ніж сокира кухонний обробна для м'яса та рубання кісток мачете туристичний сокирка мисливський секач
1 249 ₴
999,20 ₴
- В наявності
- Код: 4663
- +380 (66) 516-60-02
Ніж сокира кухонний | Обробний ніж для м'яса та рубання кісток сокирок секач
Кухонна сокирка
Великий обробний ніж несе в собі широкий функціонал.
Лезо ножа виготовлене з високоякісної сталі, це дає змогу нарізати продукти, покрошити зелень або обробити великі шматки м'яса.
Завдяки товщині клинка та кованого леза оброблення птиці, великої риби та навіть рубання кісток стане справою декількох хвилин.
Обробний ніж сокира — це ніж із характером.
Конструктивно це суцільна металева кована пластина з гарним візерунком і міцним лезом.
Ручка покрита дерев'яними накладками з горіха, темне дерево в поєднанні зі світлим металом роблять ніж ще привабливішим.
Насамкінець колодка зроблена у формі петлі, щоб можна було підвісити на гачок або за бажання протягнути в неї шнур.
Ручка спроєктована так, щоб її було легко тримати, що забезпечує простоту використання.
Якщо ви часто подорожуєте й любите готувати на природі, то обробний ніж-струмок буде незамінним помічником.
Цей неймовірно універсальний інструмент, з ним немає нічого неможливого навіть у виконанні важких завдань, як-от рубка дров.
Характеристики:
Загальна довжина: 345 мм
Довжина клинка: 190 мм
Довжина ручки: 155 мм
Товщина клинка: 8.0 мм
Марка сталі: 5CR15MOV
Матеріал рукояті: Дерево
Вага: 685 г
У комплекті декоративний шкіряний чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина ножа | 34 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Вага ножа | 685 г |
| Довжина рукоятки | 155 мм |
| Поверхня | Глянцева |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 34.5 см |
| Тип | Кухонний топорик |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Да |
| Чехол | Є |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 190 мм |
| Ширина леза | 43 мм |
| Товщина леза | 6 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 710 г |
| Склад набору | |
| Кухонна сокирка | 1 шт |
- Ціна: 999,20 ₴



