
Відпарювач вертикальний ручний для одягу RAF R 1226/ 1200W 350 м портативний/Корогенератор
878 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1226
- +380 (66) 516-60-02
Відпарювач вертикальний ручний для одягу RAF R 1226/ 1200W 350 м портативний / Парогенератор
Відпарювач RAF R.1226B — це простий і зручний в експлуатації прилад, який легко впорається з прасуванням одягу з будь-яких видів тканини, розгладженням штор і постільної білизни, допоможе видалити неприємний запах із речей, провести чищення м'яких меблів і ковров.
Особливо корисним відпарювач буде для сімей, де є діти, адже з його допомогою можна з легкістю продезінфікувати іграшок. Зручний, компактний, мобільний, економний ручний пароочисник RAF R.1226B можна взяти із собою в будь-яку поїздку, відрядження, подорож або на дачу.
Ідеальний вигляд одягу: розгладжує навіть найделікатніші тканини, від шовку до льону, без ризику ушкоджень.
Чистота та свіжість: усуває неприємні запахи, освіжає речі та надає їм бездоганного вигляду.
Універсальність застосування: з легкістю впорається з прасуванням одягу, штор, постільної білизни, а також допоможе освіжити м'які меблі та килими.
Безпека для родини: ідеально підходить для дезінфекції дитячих іграшок.
Компактність і зручність: легкий, портативний і складаний, RAF R.1226B не займе багато місця й легко поміститься у валізу.
Економія: дасть змогу скоротити витрати на хімчистку та прасування.
Цей недорогий багатофункціональний пристрій повністю змінить Ваше уявлення про речі та будинок і зробить цей процес максимально легким і комфортним!
Характеристики:
- Тип: відпарювач-парогенератор
- Тип: ручний
- Матеріал: пластик
- Потужність: 1200 Вт
- Напруга: 220–240 В
- Об'єм резервуара: 350 мл
- Кнопка увімкнення/вимкнення
- Індикатор готовності
- Шкала-індикатор рівня води
- Розміри: висота 27,5 см, ширина 11 см, глибина 13 см
- Колір: синій/білий
Комплектація
- Відпарювач для одягу RAF R.1226B
- Насадка
- Інструкція
- Фірмова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.35 л |
| Максимальний тиск пари | 2 бар |
| Регулювання сили пара | Ні |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Час нагріву до утворення пари | 0.5 хв |
| Час безперервної роботи без доливання води | 15 хв |
| Продуктивність пари | 15 г/хв |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний бак для води | Ні |
| Можливість доливання води | Так |
| Температура пара | 98 град. |
| Терморегулятор | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор низького рівня води | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Запобіжний клапан | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Довжина парового шланга | 0 м |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Мірна чаша | Так |
| Затискач для брюк | Ні |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Ні |
| Матеріал парового прасування | метал |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глибина | 139 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 878 ₴





