-2%

Ніж складаний мисливський туристичний Columbia 3188
1 020 ₴
999,60 ₴
- В наявності
- Код: 9506
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складаний мисливський туристичний Columbia 3188
Складаний мисливський ніж Columbia — це не просто інструмент, а віра — помічник для справжніх шанувальників активного відпочинку.
Стиль і функціональність:
Елегантний дизайн: Ручка з рельєфним гравіюванням на тематику полювання з собаками. Гравіювання прикрашає не тільки металеві елементи колодки, але й сам клинок, створюючи неповторний стиль.
Характеристики:
- Загальна довжина ножа — 227 мм.
- Довжина клинка — 98 мм
- Товщина обуха — 3.5 мм
- Ширина клинка — 30 мм
- Марка сталь — 7Cr13Mov
- Твердість сталі HRC — 56-57 од.
- Матеріал чохла — екошкіра
- Механізм фіксації: Back Lock
- Оздоблення клинка — сатин
- Кишенькова кліпса — є, знімна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 7cr13Mov |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Довжина ножа | 230 мм |
| Довжина у складеному стані | 13 см |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Вага ножа | 330 г |
| Колір | Коричневий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Cordura |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 410 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999,60 ₴







