
Перетворювач напруги інвертор інвектор TommaTech MS-1500 12V/220V 1500 W (3000 Вт) 2 Shuko USB 6 запобіжників
4 775 ₴
4 297,50 ₴
- В наявності
- Код: MS-1500,
- +380 (66) 516-60-02
Перетворювач напруги інвертор TommaTech MS-1500, 12V/220V, 1500 W (3000 Вт) 2Shuko, USB 6 запобіжників
Увага!!! Цей інвертор видає реадильні 1500 Вт (перевірено на чайнику 1500 Вт)!
Інвертор напруги Tommatech MS-1500, потужністю 1500 Вт, перетворює постійний струм 12 В у змінний струм 220 В/50 Гц, що ідеально підходить для живлення широкого спектра побутових пристроїв.
Забудьте про незручності! Завдяки інвертору Tommatech ви зможете використовувати:
Ноутбуки
Відеокамери
Телефоны
Аудіо та відеотехніку
Інші електроприлади
Зручність на кінчиках пальців!
Інвертор обладнаний 3 роз'ємами для під'єднання:
2 стандартних розетки для під'єднання різних пристроїв.
1 роз'єм USB для заряджання ваших ґаджетів.
Максимальна безпека!
Інвертор Tommatech піклується про вашу техніку:
Захист від перевантажень
Температурний захист
Звукове сповіщення за низької вхідної напруги
Захист від розряду акумуляторної батареї
Захист від короткого замикання
Захист від зворотної полярності
Функція повільного старту
Захист уземленням
Технічні характеристики:
Діапазон вхідної напруги: 10-15 пост. струму (12 В)єкту (24 В)< 20-30 пос. струму (24 В)
Діапазон вхідного повного навантаження: 60 А (12 В) четверо А (24 В)
Миттєвий піковий опір: 1500 Вт
Автовентилятор (працює залежно від тепла або навантаження)
Захист від навантаження: мікроконтролер 12V/24V
Захист зовнішнього акумулятора: захист акумулятора мікроконтролера
Захист: запобіжник
Розміри (Д*Ш*В) мм: 295*113*62
Вага: 2200 г.
Струм, який використовується в режимі очікування: <0,6 А (12 В)< <0,4 А (24 В)
Вихідна напруга (AC): 220-240 В
Форма вихідної хвилі: модифікований синус
Вихідна частота: 50 Гц або 60 Гц
Безперервна вихідна потужність: 1500 Вт
ККД: 85-90%
Пріоритетне попередження про заряд батареї: 10,5 ± 0,5 В (12 В)\ 21 ± 0,5 В (24)
Розряд батареї: 10 ± 0, 5 В (12 В)÷ 20 ± 0,5 В (24 В) Теплова захист
: 60+/-5 Г C . (24В) Час передавання: 16М САН. Зарядний струм: Макс. 10А (12В) четверо А (24 В)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TommaTech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Кількість дискретних входів | 2 |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 45 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Колір світлодіода | Жовтий |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Висота | 62 мм |
| Вага | 2.2 кг |
- Ціна: 4 297,50 ₴




