
Перетворювач напруги інвертор UKC 24V-220V BR-3000M/4821 3000W з функцією плавного пуску
4 850 ₴
- В наявності
- Код: 4821
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перетворювач автоінвертор UKC 24V-220V AR 3000W з функцією плавного пуску
Перетворювач автоінвертор UKC 24V-220V AR 3000W постійного струму в змінний струм 220 В/50 Гц можна використовувати для заряджання та роботи: ноутбуків, телефонів, відеокамер, всіляких аудіо- та відеотехніки, інших електроприладів.
Інвертор UKC AR 3000W перетворює електрику з 24 В на 220 В. Дозволяється під'єднувати навантаження до 3000 Вт із піковою потужністю 6000 W. Корпус виготовлений з алюмінію, з тильного боку розташовані 2 вентилятори для охолодження. У передній частині містяться: кнопка вмик./вимк., вихід USB з напругою 5 В, розетка та світлові індикатори режимів роботи.
Перетворювач можна під'єднати безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів.
Характеристики:
- Вхідна напруга DC: 24 В;
- Напруга на виході: 220 В;
- Номінальна потужність: 1500-1800 Вт;
- Максимальна потужність: 3000 Вт;
- Пікова потужність: 6000 Вт;
- Частота на виході: 50/60 Hz;
- Форма вихідного сигналу: ступенева апроксимація синусоїди;
- ККД: 90%;
- Температура довкілля під час роботи: -10...+40°С;
- Температура та вологість зберігання: -20...+55 °C, 10%-95% RH;
- Робоча вологість: 20%-90% RH (без конденсату);
- Функція плавного запуску;
- Температурний захист;
- Охолодження вентилятором;
- Захист від короткого замикання;
- Світлова та звукова індикації;
- Захист від перевантаження;
- 2 кулери охолодження;
- Звуковий сигнал за низької вхідної напруги;
- Роз'єм USB на виході;
- Вимкнення за низької вхідної та вихідної напруги;
- Вага: 1,7 кг;
- Розмір: 28 x 15 x 7 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Кількість дискретних входів | 2 |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| ККД, не менше | 89 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Колір світлодіода | Жовтий |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 1.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 850 ₴




