Плащ дощовик намету пончо, MHZ Sai Mo Tuo 9231 камуфляж
Захищайся від негоди з плащом-наметом MHZ Sai Mo Tuo 9231
Не просто плащ, а справжній спальний мішок у похідних умовах! MHZ Sai Mo Tuo 9231 не тільки захистить тебе від дощу та вітру, але й перетвориться на затишний намет для ночівлі.
Створи свій власний табір! Спеціальні кріплення дають змогу з'єднувати кілька плащів-палаток, формуючи просторий і зручний "будиночок" для всієї компанії.
Легкість і комфорт гарантовані! Виготовлений із повітропроникного водонепроникного матеріалу, плащ не створює парникового ефекту, зберігаючи комфорт навіть у спеку. Завдяки компактним розмірам, його легко скласти та взяти із собою в будь-який похід.
MHZ Sai Mo Tuo 9231 — ідеальний вибір для прихильників активного відпочинку на природі, хто цінує комфорт, функціональність і надійність.
Характеристики:
- Водонепроникний матеріал
- Колір: Камуфляж
- Застежка: Кнопки
- Наявність капюшона
- Довжина: 100 см
- Ширина: 150 см
Комплектація
- Плащ-палатка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tuoni |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Дощовик-пончо |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | XXXL |
| Колір | Камуфляж |
| Тип тканини | Вініл |
| Щільність | 100 мкм |
| Застібка | Кнопки |
| Наявність капюшона | Так |
| Наявність кишень | Ні |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 150 см |
| Довжина рукава вироба | 100 см |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
- Ціна: 310 ₴








