
Перетворювач напруги ERYUAN 12V-220V автомобільний інвертор 3000W чиста синусоїда для котла
6 950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3338
- +380 (66) 516-60-02
Перетворювач напруги ERYUAN 12V-220V автомобільний інвертор 3000W чиста синусоїда для котла
Цей потужний інвертор із чистою синусоїдою забезпечує надійне та стабільне живлення для широкого спектра пристроїв. Під'єднайте до нього будь-які прилади, від чутливої електроніки до потужних побутових агрегатів!
Ключові переваги:
Потужність до 3000 Вт: Запустіть навіть найвимогливіші пристрої, як-от котли, насоси, холодильники, мікрохвильові печі та багато іншого.
Чиста синусоїда: Забезпечує безперебійну роботу чутливої техніки, без спотворень і перешкод.
Надійний і міцний: Корпус з алюмінію захищає інвертор від механічних пошкоджень і забезпечує ефективне охолодження.
Зручне під'єднання: Клеми на задній панелі дають змогу швидко та легко під'єднати інвертор до джерела живлення.
Вбудований вентилятор: Забезпечує безперебійну роботу інвертора навіть за високих навантажень, запобігаючи перегріванню.
З інвертором 12V-220V-3000W ви завжди будете готові до будь-якої пригоди!
Характеристики інвертора 12-220:
- Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда
- Пікова потужність: 3000 Вт
- Номінальна робоча потужність: 1500 Вт
- Частота: 50 Гц±2 Гц
- Споживаний струм холостого ходу: 0.6 А
- Ефективність інверсії: >90% струму: 12 В
- Діапазон постійної напруги: 9.8 В-15 В
- Вихідна напруга змінного струму: 220 В
- Сигналізація низької напруги: 10 В постійного струму ±0.5 В
- Вимкнення за низької напруги: 9.8 В постійного струму ±0.5 В
- Перевантаження: вимкнення виходу
- Вимкнення у разі перенапруги: 15 В
- Перегрівання: автоматичне вимкнення виходу
- Запобіжники: коротке замикання
- Старт: плавний старт
Комплектація
- інвертор
- кабелі з'єднані
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Частота | 30 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 120% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Кількість дискретних входів | 2 |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 56 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 87 мм |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 6 950 ₴



