
Перетворювач напруги ERYUAN 12V-220V автомобільний інвертор 5000W чиста синусоїда для котла
8 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3336
- +380 (66) 516-60-02
Перетворювач напруги ERYUAN 12V-220V автомобільний інвертор 5000W чиста синусоїда для котла
Представляємо вам потужний інвертор, що перетворює 12 В автомобільної напруги у звичні 220 В.
Свобода дій: тепер ви можете під'єднати до автомобіля практично будь-який пристрій:
Побутова техніка: холодильник, мікрохвильовка, чайник, кавоварка
Електроніка: ноутбук, телевізор, DVD-плеєр, музичний центр
Освітлення: лампи, вентилятори, світлодіодні стрічки
Інструменти: дриль, шурупокрут, болгарка
Системи безпеки: охоронно-пожежна сигналізація, камери відеоспостереження
Потужність, яка вам потрібна: цей інвертор розрахований на навантаження до 5000 Вт, що дає змогу використовувати його для живлення широкого спектра пристроїв.
Простота використання: інвертор під'єднується до гнізда прикурювача або до клем акумулятора (залежно від моделі). Потім до нього під'єднується обраний пристрій у вимкненому стані. Увімкніть інвертор, а потім пристрій — і насолоджуйтеся комфортом і зручністю 220 В.
Не забувайте: під час вибору інвертора важливо враховувати потужність пристрою, який ви плануєте під'єднати. Інвертор має мати запас потужності для нормальної роботи.
Характеристики:
- Максимальна потужність 5000 Вт
- Номінальна потужність 2500 Вт
- Вихідна напруга — 220 ± 5% Вольт (правильна синусоїда), частота 50 Гц
- Напруга зовнішньої акумуляторної батареї — 12 вольтів (не входить до комплекту постачання)
- Мікропроцесорне керування ККД — 85-90%
- Світлодіодний індикатор режиму роботи — перетворення
- Вольметр
- Вентилятор примусового охолодження
- Попередження про розряд акумуляторної батареї — 10.4-11.0 Вольт (звуковий сигнал)
- Захист від розряду акумуляторної батареї — 9.7-10.3 Вольт (вимкнення)
- Захист від короткого замикання — запобіжник
- Під'єднання навантаження — два розетки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 12 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 5000 Вт |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 120% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Кількість дискретних входів | 2 |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 45 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Висота | 12 мм |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 8 350 ₴




