
Ліхтар кемпінговий переносний W880-2-COB (white/red/blue) акумуляторний прожектор
695 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9242
- +380 (66) 516-60-02
Ліхтар кемпінговий переносний W880-2-COB (white/red/blue) акумуляторний прожектор
Кемпінговий ліхтар W880-2-COB (white/red/blue) — це невіддільний аксесуар для кожної родини. Цей універсальний ліхтар стане ідеальним подарунком для чоловіка, сімейних моментів або вечорів із друзями. Він знаходить застосування в найрізноманітніших сценаріях: від робочого світильника до підсвічування книги під час читання.світить також червоним синім світлом
Ліхтар світильник знадобиться під час піших прогулянок, кемпінгу, риболовлі, катання на човнах, а також у разі аварійних ситуацій на дорогах. Його можна використовувати навіть у погану погоду та в екстремальних умовах завдяки надійній конструкції.
Особливості кемпінгового ліхтаря W880-2-COB (white/red/blue):
-
Багатофункційний дизайн: Цей ліхтар можна використовувати як звичайний ліхтар, світильник або світильник для кемпінгу. Його універсальність робить його невіддільним помічником у різних ситуаціях.
-
Світлофільтр для м'якого освітлення: Обладнаний світлофільтром, який створює м'яке та рівномірне освітлення. Це особливо корисно під час читання, роботи або просто для створення затишку в будинку або на природі.
-
Ергономічний дизайн: Ліхтар має ергономічний дизайн, що відкриває широкі можливості для його використання в різних ситуаціях — від кемпінгу до вечірок.
Ліхтар W880-2-COB (white/red/blue) — це практичний і надійний супутник для вашого активного способу життя.
Характеристики:
- Матеріал корпусу пластик
- Кількість діодів 3 (COB)
-
8 (COB white — 100%, COB white — 50%, COB yellow — 100%, COB yellow — 50%, захист від комарів — ультрафіолетовий, інтенсивний червоний, червоний, миготливий червоний)
- Тип живлення Li-Ion акумулятор
- Тип зарядки USB - Type-C
- Функція Power Bank
- Розміри 150 х 69 х 103 мм
- Живлення вбудований акумулятор
Комплектація
- ліхтар, кабель USB — Type-C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Balog |
| Країна виробник | Китай |
| Режими роботи ліхтаря | Інтенсивний, Зберігаючий, Середній, Миготливий |
| Час роботи | 12 годин |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний |
| Колір | Синій |
| Вага | 0.423 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 7 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
- Ціна: 695 ₴









