
Ліхтар акумуляторний кемпінговий із сонячною панеллю T95-LED-COB power bank microUSB біле червоне світло
499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9241
- +380 (66) 516-60-02
Ліхтар акумуляторний кемпінговий із сонячною панеллю T95-LED-COB power bank microUSB біле червоне світло
Ліхтар кемпінгу переносний T95-LED+COB (white+red) від бренда Luxury являє собою сучасний і багатофункціональний освітлювальний пристрій, що працює на основі світлодіодів. У наш час світлодіодні ліхтарі стали невіддільною частиною сучасних джерел світла, перевершуючи попередні моделі з лампами розжарювання щодо потужності та ефективності. Ліхтар прожектор Ос наповнений сонячною панеллю, що робить його незалежним від джерел електрики
Ручний ліхтар світильник T95-LED+COB (white+red) має безліч переваг, що робить його надійним і зручним інструментом у різних ситуаціях. Він ідеально підходить для освітлення дороги під час кемпінгу або прогулянок, а також може використовуватися для точкового підсвічування в темних куточках.
Головні переваги ліхтаря T95-LED+COB (white+red) від Luxury:
-
Тривалий ресурс роботи: Модель здатна пропрацювати від 30 000 до 50 000 годин завдяки використанню світлодіодів як джерела світла.
-
Енергоощадна технологія: Ліхтар використовує мало енергії, що дає змогу йому працювати тривалий час без потреби частого заряджання через порт Micro USB.
-
Стійкість до механічних пошкоджень: Корпус виготовлений із міцного пластику, що забезпечує пристрою стійкість до ударів і зовнішніх впливів.
Моделі від бренда Luxury популярні завдяки своїй універсальності та високій практичності в різних ситуаціях. Ліхтар T95-LED+COB (white+red) — це надійний і багатофункціональний інструмент для активного способу життя.
Характеристики
Тип пристрою Туристичний
Тип живлення акумуляторний
Зарядний застряг USB
Тип діода COB
Матеріал Пластик
Кількість діодів 2 (3W+COB)
Кількість режимів роботи 7 (3W — 100%, 3W — 50%, 3 W — cтробоскоп, COB white — 100%, COB white — 50%, COB red — 100%, COB red — SOS)
Функція Power Bank є
Сонячна батарея є
Пульт дистанційного керування немає
Датчик світла немає
Датчик руху немає
Оптичний зум немає
Живлення вбудований акумулятор Li-on
Комплектація
ліхтар, кабель USB — microUSB, ремінець на плече
Розміри
95 х 195 х 120 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Balog |
| Країна виробник | Китай |
| Режими роботи ліхтаря | Інтенсивний, Зберігаючий, Середній, Миготливий |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Сонячні батареї, USB |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Зарядка для телефону |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.436 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 10 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
- Ціна: 499 ₴






