
Ліхтар акумуляторний переносний T93-LED+COB (white+red), power bank сонячна батарея microUSB
495 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9240
- +380 (66) 516-60-02
Ліхтар акумуляторний переносний T93-LED+COB (white+red), power bank сонячна батарея microUSB
Портативний ліхтар світильник T93-LED+COB (white+red) — це яскравий і потужний освітлювальний пристрій із широким функціоналом, що надає чудове співвідношення ціни та можливостей.
Цей ліхтар прожектор стане чудовим супутником під час вечірніх прогулянок із собакою, кемпінгових походів, а також у разі вимкнення електрики в будинку або на дачі. Його багатофункціональність робить його незамінним в екстрених ситуаціях.
Однією з переваг є можливість заряджання ліхтаря від різних джерел, як-от USB-виходи (наприклад, ноутбук, блок живлення, автомобільний адаптер) і повербанк. Крім того, ліхтар обладнаний сонячною панеллю, що дає змогу заряджати його за наявності сонячного світла.
Цей переносний ліхтар забезпечує яскраве біле та червоне освітлення, що робить його зручним і універсальним. З простим і ефективним дизайном він легкий у використанні й ідеально підходить для різних сценаріїв.
Характеристики:
- Живлення — Вбудований акумулятор.
- Зручна ручка для перенесення.
- Кількість діодів — 2 (3W центральний + 1 бічний COB).
- Матеріал — пластик.
- Функція Power Bank (від ліхтаря можна заряджати телефон).
- Кількість режимів роботи 1: (центр 3W — 100%, центр 3W — 50%, центр 3W — стробоскоп, Бок COB white — 100%, Бок COB white — 75%, Бок COB red — 100%, Бок COB red — стробоскоп).
- Дальність світлового променя — 1000 метрів.
- Тип зарядки USB-microUSB.
- Час роботи до 8 годин.
- Розміри 95 х 150 х 125 мм.
- Індикація рівня заряду батареї.
Комплектація: ліхтар, кабель USB — microUSB, ремінь на плече.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Balog |
| Країна виробник | Китай |
| Режими роботи ліхтаря | Інтенсивний, Зберігаючий, Середній, Миготливий |
| Час роботи | 12 годин |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт комп'ютера |
| Тип заряду | Сонячні батареї, USB |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Зарядка для телефону |
| Колір | Червоний |
| Вага | 0.421 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 10 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
- Ціна: 495 ₴







