
Ліхтар переносний акумуляторний T100A-10W+2COB (white+red+blue), power bank, 4x18650, ЗП Type-C світильник
865 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9239
- +380 (66) 516-60-02
Ліхтар переносний акумуляторний T100A-10W+2COB (white+red+blue), power bank, 4x18650, ЗП Type-C світильник
Акумуляторний ліхтар T100A-10W+2COB з білим, червоним і синім світлом і функцією повербанка — це універсальний освітлювальний пристрій, який чудово підходить для різних сценаріїв використання. З його яскравим 10-ватним білим світлом він ідеально освітлює великі площі, що робить його чудовим вибором для активних заходів на свіжому повітрі.
Додаткові COB-підсвітки в червоному та синьому кольорах надають ліхтарю універсальності, даючи змогу використовувати його для сигналізації або підтримки нічного бачення в різних сценаріях.
Функція повербанка робить цей ліхтар ще кориснішим, даючи змогу заряджати ваші пристрої далеко від розетки. Це робить його незамінним аксесуаром для подорожей і пригод, де енергія для ваших ґаджетів може бути обмеженою.
Компактний дизайн і легкість у перенесенні, а також можливість заряджання через USB роблять ліхтар T100A-10W+2COB зручним і надійним компаньйоном у будь-яких пригодах.
Переваги:
- Яскраве освітлення;
- 7 режимів роботи;
- Аварійне червоне та синє освітлення;
- Працює від 4 акумуляторів;
- Є петлі для підвішування ременя;
- Світлодіодні індикатори заряду;
- Використання як PowerBank
Характеристики:
- Тип товару: ліхтарик на акумуляторі/ ліхтар на акумуляторі;
- Тип живлення: акумуляторний 4х18650;
- Матеріал: пластик;
- Кількість діодів: 3 (10W+2COB);
- Кількість режимів роботи: 7 (10W-100%, 10W-50%, 10W-25%, 10W-стробокоп, COB left (white) — 100%, COB left (white) — 50%, COB right (red+blue) — стробоскоп);
- Функція Power Bank: є;
- Живлення: акумулятори (до комплекту не входять);
- Розміри: 200x130x100 мм;
- Час роботи: до 10 годин;
- Можливість використовувати триногу: так
Комплектація
- Ліхтар акумуляторний T100A;
- Кабель USB-Type-C;
- Паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Balog |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Дальність світлового променя | 10 м |
| Режими роботи ліхтаря | Інтенсивний, Середній, Мінімальний, Зберігаючий, Миготливий, Максимальний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Час роботи | 10 годин |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Зарядка для телефону, Інфрачервоне світло |
| Колір | Чорний |
| Вага | 436 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип діода | COB |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 200 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 3500K |
- Ціна: 865 ₴







