Перкусійний масажер тригерних точок GUN 8807/пістолет для тіла шиї та плечей
Перкусійний масажер для всього тіла Перкусійний масажер — пристрій, який масажує методом перкусій — інтенсивних постукувань.
Перкусійний масажер впливає на тригерні точки — ущільнення в м'язах, які з'являються після навантажень і викликають хворобливі відчуття. Такі точки можна промацати пальцями, якщо натиснути на проблемне місце.
Переваги використання масажера
Завдяки посиленим спрямованим вібрувальним пульсаці
ям перкусійний масажер допомагає стимулювати кровообіг, швидко відновлювати м'язи після тренувань і травм, сприяє збільшенню об'єму рухів і гнучкості м'язів, знімає м'язовий біль і розслаблює все тіло.
Рекомендації для досягнення всіх переваг
: - зниження м'язової втоми та болю
- прискорення відновлення
— збільшення припливу крові та лімфи.
- зняття м'язових спазмів і скутості
- стимулювання виведення молочної кислоти
- активізація нервової системи та м'язів
- зняття тригерних точок
Простий у використанні та максимально ефективний
Характеристики
- 8 насадок
- 32 швидкості
- до 2 годин робочого часу
- 9-16 кг ударна сила
- час заряджання: 2 години
- швидкість: 1800-3200 разів/хв - потужність масажера, 30 Вт Напруга 6 В
Спосіб застосування
1. Натисніть кнопку на задній панелі масажера та утримуйте 1-2 секунди для увімкнення пристрою. Не запускайте масажер, присвятивши його до будь-якої частини тіла, це може призвести до неприємних відчуттів і дискомфорту.
2. Акуратно пригорніть перкусійний пістолет до зони, на яку хочете впливати. Не потрібно докладати велику силу та тиск. Дозвольте пристрою автоматично плавати над цією частиною тіла.
3. Не підвищуйте швидкість роботи масажера, поки поточна швидкість не стане комфортною для зони масажу.
4. Переміщайте масажер ковзними рухами. Вони мають бути повільними, стабільними та плавними, зі швидкістю приблизно 2 сантиметри на секунду.
5. Якщо ви наткнулися на тригер або зону м'язового ущільнення — потримайте масажер на цьому місці впродовж декількох секунд.
6. Пістолет можна використовувати до, під час і після тренування. Рекомендований час масажування: 30 секунд для активації м'язів до тренування, 15 секунд для повторної активації під час тренування, 2 хвилини для полегшення болю та відновлення після тренування.
Комплектація
Перкусійний масажер — 1 шт., 8 насадок, кабель USB Type-C для заряджання — 1 шт., інструкція англійською — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUN-eX |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 12 |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 12 В |
| Кількість масажних головок | 8 шт. |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 32 |
| Кількість насадок | 9 |
| Кількість програм | 12 шт. |
| Розрідження | 3 бар |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 3200 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Ремінь на руку | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Мережевий адаптер | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Вакуумно-роликова насадка | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 302 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 17 см |
| Глибина | 51 мм |
| Вага | 386 кг |
- Ціна: 835 ₴









