Кухонні електронні дерев'яні ваги Domotec MS-А до 5 кг
Побутові електронні пристрої стають невіддільною частиною нашого повсякденного життя, приносячи поліпшення в різні сфери.
Одним із таких важливих і популярних приладів є електронні кухонні ваги Domotec, без яких ми вже навряд чи можемо уявити свою кулінарну повсякденність.
Виготовлені з якісного пластику, кухонні ваги Domotec надають зручності використання, маючи високу точність і додаткові функціональні можливості. Вони здатні запам'ятовувати вагу тари, обладнані функцією перемикання одиниць вимірювання й автоматичного вимкнення. Сенсорне керування та цифровий дисплей роблять їх зручними в експлуатації.
Ергономічний дизайн у приємному стилі дає змогу вписати ваги в будь-який інтер'єр, а їхні компактні розміри заощаджують місце на кухні. Максимальне навантаження на 5 кг із кроком вимірювання в 1 грам робить їх ідеальними для точного зважування. А робота від двох батарей типу АА забезпечує надійну енергозалежність пристрою.
Електронні портативні настільні ваги Domotec стають незамінним аксесуаром на кухні, забезпечуючи точність і зручність у питаннях зважування.
Характеристики:
- Виробник: Domotec;
- Модель: до
- Матеріал корпусу: пластик;
- Тип: ваги кухонні;
- Цифровий дисплей: так;
- Чаша для зважування: ні;
- Межа зважування до 5 кг;
- Похибка зважування до 1 г;
- Живлення: 2 батарейки типу АА;
- Вибір одиниць вимірювання: так;
- Автовимкнення, якщо немає зважування: так;
- Розміри: 24*19*7 см;
- Колір: дерево;
- Вага: 500 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Знімна тара | Ні |
| Об'єм чаші | 0 л |
| Матеріал тари | пластик |
| Точність вимірювання | 0.02 г |
| Компенсація тари | Ні |
| Тип елементів живлення | AA |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Лічильник калорій | Ні |
| Послідовне зважування | Ні |
| Вимірювання об'єму рідини | Ні |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Ні |
| Годинник | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикація перевантаження | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Колір корпусу | Інший |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Вага | 0.5 кг |
- Ціна: 345 ₴




