
Кухонні ваги Domotec Ms-125 до 7 кг із чашею та підсвіткою
295 ₴
- В наявності
- Код: Ms-125
- +380 (66) 516-60-02
Кухонні ваги Domotec Ms-125 до 7 кг із чашею та підсвіткою
Ваги Domotec MS-125 являють собою зручне та функціональне рішення для кухні, що має високу точність і додаткові можливості. Вони вирізняються здатністю запам'ятовувати вагу тари, перемиканням одиниць вимірювання й автоматичним вимкненням, що робить їх зручними у використанні.
Кухонні ваги Domotec MS-125 обладнані сенсорним керуванням і цифровим підсвітковим дисплеєм, забезпечуючи простоту у використанні. Їх ергономічний дизайн у приємному білому кольорі гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, а компактні розміри пристрою заощадить місце на кухні. Ваги розраховані на зважування продуктів до 7 кг із кроком 1 грам. Для живлення використовуються дві батарейки типу ААА.
Знімна чаша ваг Domotec MS-125 не тільки зручна для зважування, але й може використовуватися як місткість для продуктів або салатів, що додає універсальності у використанні пристрою.
Технічні характеристики
Максимальна вага — 7 кг
Шкала поділки 1 г
Одиниці виміру g/lb/oz/tl
Автоматичне занулення під час вмикання
Автоматичне вимкнення через 120 секунд бездіяльності
Живлення: батарейки АА — 2 шт (ідуть у комплекті)
Розмір дисплея 17 х 42 мм
LED-підсвітка екрана
Розмір платформи 120 х 120 мм
Габаритні розміри 170 х 125 х 30 мм
Комплектація
Електронні ваги Domotec MS-125
Чаша
Елементи живлення
Інструкція
Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 7 кг |
| Знімна тара | Так |
| Об'єм чаші | 3 л |
| Матеріал тари | пластик |
| Точність вимірювання | 0.01 г |
| Компенсація тари | Так |
| Тип елементів живлення | AA |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Лічильник калорій | Ні |
| Послідовне зважування | Ні |
| Вимірювання об'єму рідини | Ні |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Ні |
| Годинник | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикація перевантаження | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 295 ₴





