
Електропростирадло електричне простирадло із сумкою 150 х 120 картате сіре ART-7417
645 ₴
- Немає в наявності
- Код: ART-7417
- +380 (66) 516-60-02
Електропростирадло електричне простирадло із сумкою 150 х 120 картата сіра ART-7417
Електропростирадло: ваша комфортна зона тепла холодної пори!
Електричне простирадло — це безпечний і економний спосіб зігріти своє ліжко в зимові місяці. Вона знаходить застосування в різних сферах — для сну в холодному приміщенні, попереднього прогрівання ліжку перед сном і навіть як зручний килимок для дитячих ігор на підлозі. Крім цього, електропростирадло є корисним засобом для стимуляції кровообігу, полегшення больових відчуттів і навіть підтримки комфортного стану під час простудних захворювань.
Електропростирадло має м'який і приємний на дотик поліестеровий матеріал, який можна легко очистити після вимкнення від електроживлення та від'єднання терморегулятора та кабелю. Вона живиться від звичайної мережі 220 В, що робить її зручною та доступною.
Технічні характеристики:
- Призначення: для дитячих ігор на підлозі, для сну в холодному приміщенні, для прогрівання ліжка перед сном.
- Розміри: 150 х 120 см.
- Живлення: Мережа 220 В.
- Стимулює кровообіг.
- Потужність: 86 Вт.
- Довжина кабелю: 100 см.
- Плавний регулятор температури.
- Пом'якшує больові відчуття.
- Позитивно впливає на застудні захворювання.
Електропростор легко пристосовується до ваших потреб. Вона має два режими температури — для комфортного сну та для попереднього прогрівання, і може легко вимикатися в ті моменти, коли ви не потребуєте тепла.
За допомогою електропростирадла, ви завжди будете в комфортних умовах і насолоджуватися м'яким і рівномірним теплом у вашому ліжку. Цей пристрій заощадить вам безліч часу та зробить ваші ночі затишнішими.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 55 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 35 град. |
| Час нагріву | 3 хв |
| Розмір | Полуторний |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 120 см |
| Товщина | 1 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Ні |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Довжина шнура | 1 м |
| Колір | Сірий |
| Вага | 650 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип | Електричні простирадла |
- Ціна: 645 ₴



