
Універсальна сушарка для взуття ESV-12v 220 v
155 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ESV-12v 220 v
- +380 (66) 516-60-02
Універсальна сушарка для взуття ESV-12v 220 v
Сушарка для взуття ESV-12/220 "Універсальна" торгової марки "Теплий стан" призначена для сушіння взуття та підтримки його в ідеальному стані, навіть у найхолоднішу та "мокрою" пору року.
Регулярне використання сушарки для взуття запобігає появі неприємних запахів і розвитку бактерій усередині взуття. Побутова електросушарка швидко та якісно сушить взуття, покращує його зовнішній вигляд, продовжує термін експлуатації, зберігає здоров'я й забезпечує гігієнічність. Електросушарка призначена для сушіння взуття зсередини та назовні. Вона універсальна та підходить для взуття різних розмірів.
Технічні характеристики:
Напруга ~ 220 В,
споживана потужність не більш ніж 12 Вт.
Температура нагрівального елемента під час сушіння: нижче ніж 50-60 °C.
Час сушіння взуття: 2-5 годин. Маса не більш ніж 0,3 кг.
Час встановлення температури не менш ніж 20 хвилин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ESSA |
| Область застосування | сушка взуття, сушіння рукавичок |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кнопка вкл./викл. | Ні |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Індикатор роботи | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 5 мм |
| Вага | 0.25 кг |
- Ціна: 155 ₴


