Електрична компактна хлібопічка Luxell LX 9220 міні
Увага! У цій моделі немає функції замісу тесту.
Електрична компактна хлібопічка Luxell LX 9220 міні
Домогосподарки вдосконалюються в приготуванні різноманітних на смак і складі хлібних виробів, тішачи свою сім'ю. Аромат свіжоспеченого хліба, рум'яного пирога, теплої хрусткої скоринки наповнять Ваш будинок теплотою і затишком із хлібопічкою Luxell LX 9220.
На сьогодні Ви можете легко відчути себе професійним хлібопекарем, експериментуючи з рецептами та різновидами випічки, використовуючи хлібопіч LX 9220.
Це міні- хлібопіч якої зручно та легко користуватися, вона на всі 100% виконує покладені на неї функції — випікання хліба.
В середньому вага випікання 500 г, випічка у формі буханця, доступні режими та програми дають змогу випікати хліб на будь-який смак і з безліччю рецептів.
Підходить для випікання різноманітних рецептів: хліба, здобних плетінок, кексів, ванільних булочок, бананового, медового, часникового хліба, чіабатти, фокаччо, з базиліком, солодких французьких, сирних хлібів. Шанувальники здорового харчування можуть приготувати безглютенову випічку. Дуже зручний для дачі або сільської місцевості, Вам не доведеться залежати від наявності хліба в місцевому магазині.
Парфуми постійно вдосконалюються в приготуванні різноманітних до смаку та складі хлібних виробів, що дають радість своїй родині. У мініхлібопічці можна випікати булочки, запіканки, кулічі.
А рецептів для хліба є безліч:
-
Для гурманів: апельсиновий, банановий, медовий, часниковий і багато інших;
-
Для прихильників середземноморської кухні: чіабатта, фокаччо, з базиліком, солодкі французькі, сирні та сирні хліба;
-
Для солодких зубців: крошениці, кекси, ванільні булочки.
Характеристики:
- Матеріал корпусу: неіржавка сталь, алюміній, пластик
- Обладнання: оглядове вікно, таймер
- Колір: білий
- Форма для випікання хліба: прямокутна буханка
- Сфера використання: для дому
- Вага готової продукції до 500 грамів.
- 7 автоматичних програм.
- Можливість піч хліб у формі буханця.
- Напруга 220 В.
- Потужність: 500 Вт.
- В інструкції з експлуатації є рецепт для приготування хліба.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUXELL |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна вага випічки | 0.5 кг |
| Регулювання ваги випічки | Ні |
| Форма випічки | буханець |
| Кількість програм випічки | 1 |
| Заміс тіста | Ні |
| Відстрочка старту | Ні |
| Максимальний час відстрочки старту | 0 годин |
| Диспенсер для горіхів, родзинок | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Диспенсер для дріжджів | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Збереження пам'яті при відключенні електрики | Ні |
| Вибір кольору скориночки | Ні |
| Підтримання температури | Так |
| Максимальний час підтримки температури | 3 годин |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Оглядове віконце | Ні |
| Звуковий сигнал | Так |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Знімна кришка | Ні |
| Захист від дітей | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Програми випічки | |
| Прискорена випічка | Ні |
| Хліб з борошна грубого помелу | Ні |
| Варення | Ні |
| Французький хліб | Ні |
| Багет | Ні |
| Бездріжджова випічка | Ні |
| Хліб без клейковини | Ні |
| Кекс | Так |
| Пшеничний хліб | Так |
| Бородінський хліб | Так |
| Житній хліб | Так |
| Солодка випічка | Ні |
| Хліб, збагачений Омега-3 | Ні |
| Йогурт | Ні |
| Вершкове масло | Ні |
| Персональні програми | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Вага | 4 кг |
| Комплектація | |
| Знімні форми для багетів | Ні |
| Прямокутна форма для випікання | Так |
| Кругла форма для випікання хліба | Ні |
| Мірна ложка | Так |
| Мірний стакан | Ні |
| Ємність для йогурту | Ні |
| Ємність для вершкового масла | Ні |
| Книга рецептів | Так |
- Ціна: 995 ₴





