Сушарка для білизни електрична підлогова 2-ярусна 220W 72*78*99cM 10365
Електрична сушарка для білизни підлогова стійка та дуже містка модель, яка завдяки своїй формі чудово підходить для приміщень з обмеженою площею.
Конструкція сушарки спроєктована в такий спосіб, щоб максимізувати поверхню сушарки за мінімального споживання простору.
Сушарка обладнана 20 алюмінієвими рейками для одягу. Вони рівномірно прогріваються, забезпечуючи оптимальний розподіл тепла по білизні. Сушарка підтримує тепло на рівні 45 °C.
Характеристики:
- Матеріал: алюміній;
- Ступінь захисту від пилу та вологи: IP22;
- Розмір у складеному вигляді: 72х8х99 см;
- Розмір у розкладеному вигляді: 72х78х99 см;
- Довжина шнура живлення: 1 м;
- Кількість перекладин із підігріванням: 20 шт.;
- Довжина перекладини з підігрівом: 68 см;
- Робоча температура: приблизно 45°C;
- Тип живлення: от сети;
- Водонепроникний перемикач;
- Потужність: 200 Вт;
- Напруга: 220-240 В;
- Вага: 4.5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besser |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 20 кг |
| Матеріал утримувача | Алюміній |
| Таймер | Ні |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 4.5 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функція іонізації | Ні |
| Тип нагрівального елементу | Металевий |
| Вбудований вентилятор | Ні |
| Рівень шуму | 0 дБ |
| Можливість компактного зберігання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Висота | 990 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Глибина | 720 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴


