
Сушарка електрична для білизни підлогова 90W 53*35*91 сушка для рушників 10366
1 955 ₴
- В наявності
- Код: 10366
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка електрична для білизни підлогова 90W 53*35*91 см сушка для рушників 10366
Електрична сушарка для рушників можна використовувати не тільки у ванній кімнаті, завдяки невеликим розмірам і сучасному дизайну її можна поставити в будь-якій кімнаті, де є розетка. Сушарка для рушників нагрівається за лічені секунди й ідеально підходить для сушіння рушників і одягу в будь-яку пору року, але особливо він буде корисний в осінній і зимовий період. Нагрівач має низьке енергоспоживання 90 Вт, що теж важливо за нинішніх цін на світло.
- Сушарка для рушників електрична підлогова Besser призначена для швидкого й ефективного сушіння рушників, а також одягу.
- Струм нагріває струни та білизна висушується на лад швидше.
- Сушарка стане Вашим домашнім помічником за вологої погоди або в холодний зимовий період.
- Мобільна та стійка конструкція сушарки забезпечує компактність і комфорт її використання.
- Забезпечить швидке сушіння делікатної білизни.
- Ефективно бореться з бактеріями — завдяки рівномірному розподілу тепла під час сушіння білизни гинуть усі шкідливі бактерії.
- Ніжки обладнані пластмасовими ковпачками, що захищають підлогу від подряпин.
Характеристики:
- Тип: підлоговий
- Кількість секцій: 6
- Живлення: від мережі 220V
- Розміри: 53*35*91 см
- Потужність: 90 Вт
- Температура нагрівання: 50-55 градусів
- Максимальна вага: 15 кг
- Розмір у розкладеному вигляді: 53*35*91см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Виробник | Besser |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Функція автовідключення | Так |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Матеріал утримувача | метал |
| Таймер | Ні |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 15 кг |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 910 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Вбудований вентилятор | Ні |
| Рівень шуму | 0 дБ |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип нагрівального елементу | Металевий |
| Можливість компактного зберігання | Так |
| Функція іонізації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 955 ₴





