
Портативна електростанція повербанк із розеткою 500 ВТ Wimpex WX-500 <unk> Зарядна станція
7 777 ₴
- Немає в наявності
- Код: Wimpex WX-500
- +380 (66) 516-60-02
Портативна електростанція повербанк із розеткою 500 ВТ Wimpex WX-500 Зарядна станція
Портативна електростанція Power Bank Wimpex WX500
— це портативна електростанція невеликого розміру, але велика місткість (64000 мА·год/236 Втч), обладнана чистою синусоїдою змінного струму (пікова потужність 500 Вт) постійного струму, Type-C, DC, USB струму. Цю станцію можна використовувати для заряджання більшості електронних пристроїв удома та на вулиці.
Для заряджання телефонів; ноутбуків планшетів смарт-годинників та браслетів
Батарея: потрійна літій-іонна батарея
Ємність: 236Wh 14.8V/16Ah 64000mAh 3.7V
Вхід постійного струму: 12v-20v/2A(Max 5A)
Вихід змінного струму: 500W / 230V / 50Hz 4xDC
Выход постоянного тока:12V/10A(120W) 2xUSB:10W 5V/2A TypeC:100W:5V/3A. 9V/3A. 12V/3A. 12V/3A. 15V/3A, 20V/5A
Порт автомобільного зарядного пристрою: 12V/10A(120W)
Основні характеристики Електростанція портативна-повербанк Wimpex WX-500 з розеткою 500 Вт (9585885)
Тип: зарядна станція
Місткість: 236 Вт·год Роз'єми: DC5521, USB-A, USB-C (100 Вт), розетка 220 В
Тип акумулятора: Li-ion
Заряджання: розетка, автомобільний адаптер
Кількість вихідних портів: 8
Особливості:
технологія швидкого заряджання,
LED-дисплей
Колекція:
Комплекти енергонезалежності EcoFlow Power Kit
Додаткова інформація
Час заряджання: 3 год
Країна-виробник: Китай
Розміри та вага Вага: 4 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина кабелю | 1 см |
| Стан | Новий |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Мінімальна температура експлуатації | -10 град. C |
| Максимальна температура експлуатації | 40 град. C |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 350 мм |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Тип роз'ємів | CATARC |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Потужність | 0.5 кВт |
| Сила струму | 5 А |
| Кількість фаз | 1 |
- Ціна: 7 777 ₴


