
Термос помповий із неіржавкої сталі 4 л A-PLus 1609
985 ₴
- В наявності
- Код: 1609
- +380 (66) 516-60-02
Термос із неіржавкої сталі 4 л A-PLus 1609 Помповий
Термос створений для великої компанії друзів, він безсумнівно стане в пригоді під час заміського відпочинку! Вакуумний термос виготовлений із неіржавкої сталі, обладнаний клапаном із поліпропілену. Термос вакуумний 4.0 л ефективний як для підтримки тепла, так і для збереження холоду, а міцна конструкція з неіржавкої сталі з подвійними стінками готова до будь-яких випробувань.
Термос дуже легкий у використанні. На кришці розміщений важіль, який потрібно повернути, щоб розблокувати пневмонасос. Натискаємо на кришку та з термоса ллється ваш улюблений гарячий напій. Його можна брати із собою в похід або на риболовлю, зручний у транспортуванні. Стане прекрасним подарунком для людей, які люблять проводити свій час у туристичних походах, за риболовлею, або на полюванні.
Характеристики:
Тип: термос питний;
Тип: вакуумний;
Матеріал: нержавіюча сталь;
Об'єм: 4.0 л;
Гаряча вода упродовж 12 годин;
Помпова система;
Колір: сріблястий.
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 4 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | A-plus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 385 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 2700 г |
| Ширина горловини | 5 мм |
- Ціна: 985 ₴




