
Ніж мисливський туристичний Columbia SA78 у чохлі Дерев'яна ручка
1 450 ₴
1 232,50 ₴
- В наявності
- Код: SF-2-641
- +380 (66) 516-60-02
Ніж мисливський туристичний Columbia SA78 у чохлі Дерев'яна ручка
Ексклюзивний ніж мисливський Columbia SA78
Ніж поєднує в собі риси польового універсала та професійного інструменту мисливця-промисловика.
Геометрія ножа дає змогу виконувати широкий спектр завдань: потрошення й чищення риби, оброблення великої та дрібної дичини, рубання кущів і гілок. Клинок має суцільнометалеву конструкцію — хвостовик проходить крізь ручку й утворює ударне навершя.
Клинок із неіржавкої сталі зберігає гостроту впродовж тривалого часу та легко правиться в польових умовах. Колодка з дерева забезпечує впевнений і комфортний хват. Сталева гарда захищає руку в процесі роботи. Міцна робоча ручка.
Товстий в обуху клинок, витримує великі поперечні навантаження. У комплекті посилені кордурові піхви з вологовідштовхувальним покриттям прошиті особливо міцними нитками.
Довжина ножа — 30 см;
Довжина клинка — 17,5 см;
Товщина клинка — 3,6 мм;
ВЕС-368 Г
Сталь — 65х13
У комплекті посилені піхви з кордури
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 65Х13 |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 300 мм |
| Довжина у складеному стані | 30 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 368 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 175 мм |
| Ширина леза | 40 мм |
| Товщина леза | 3.6 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 400 г |
- Ціна: 1 232,50 ₴








