
Ліхтар-світильник підвісний, розкладний Solar Emergency Lamp 2029 з сонячною батареєю
444 ₴
293,04 ₴
- В наявності
- Код: 2029
- +380 (66) 516-60-02
Ліхтар-світильник підвісний, розкладний Solar Emergency Lamp 2029 з сонячною батареєю
Solar Emergency Lamp — це оригінальна розкладна лампа світильник, яку можна підвісити за допомогою гачка та використовувати на кемпінгу, для освітлення намету, на дачі, а також удома, у гаражі та будь-якому іншому місці. Оригінальність її також полягає в тому, що акумулятор можна заряджати як від USB-порту, так і від сонця. Тому рекомендуємо купити світлодіодний акумуляторний ліхтар у формі підвісної лампи на сонячній батареї та завжди мати біля себе світло в будь-якій непередбаченій ситуації.
Застосування:
для кемпінгу;
для освітлення намету;
во дворе для беседки;
у гаражі;
для дачі, де немає світла;
для дому в разі аварійного вимкнення світла;
для нічних ринків;
для торгових центрів;
для готелів.
Світлодіодний підвісний ліхтар живиться від вбудованого акумулятора, який заряджається від будь-якого USB-порту, а також від сонячної панелі, що дуже важливо у випадках, коли Ви перебуваєте на природі. Також важливим чинником є його портативність, що дає змогу легко брати із собою на дачу відпочинок або в подорож.
Корпус підвісного світлодіодного ліхтаря виготовлений із міцного пластику білого кольору, плафон також пластиковий, тому не боїться ударів, на відміну від скляного. Світильник має круглу форму, складається з 5 ламп, 4 з яких можна розсувати в діапазоні до 90°. Зверху є металевий гачок для підвішування, а на корпусі розташована сонячна панель для заряджання акумулятора від сонця.
Зверху біля сонячної панелі розташована кнопка вмикання й порт для заряджання з гумовою заглушкою, а також індикатор у формі 4 світлодіодів, які показують рівень заряду акумулятора. За допомогою послідовного натискання на кнопку можна перемикати різні режими: максимальний, середній, мінімальний, миготливий, режим SOS.
Характеристики:
Тип: фонари;
Тип: ліхтарі-лампи;
Живлення: вбудований акумулятор;
Час роботи від акумулятора: максимальний — 30 хв, середній — 60 хв, мінімальний — 120 хв;
Потужність: 5 Вт;
Світловий потік: 1000 лм;
Матеріал корпусу: АБС-пластик;
Термін служби: 35000 годин;
Рівень захисту: IPX6;
Кількість режимів: 3 (максимальний, мінімальний, режим SOS);
Спосіб заряджання: від USB і від сонячної батареї;
Час заряджання: 2 години;
Індикатор заряду акумулятора: світлодіодний;
Особливості: гачок для підвішування, сонячна панель для заряджання, розкладна;
Розміри в складеному стані: 13 х 11.5 см;
Колір: білий.
Комплектація:
Підвісна лампа-ліхтар;
Кабель USB зарядки;
Паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Час роботи | 120 годин |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.4 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 11.5 мм |
| Товщина | 11.5 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
- Ціна: 293,04 ₴






