
Перетворювач напруги 12V-220V Інвертор із функцією заряджання акумулятора DC-AC 1300W UPS
2 964 ₴
- Немає в наявності
- Код: CHARGE 12V/220V
- +380 (66) 516-60-02
Перетворювач напруги 12V-220V Інвертор із функцією заряджання акумулятора DC-AC 1300W UPS
Без перетворювачів напруги (інверторів) неможливо уявити безперебійну роботу офісів, а також дальні поїздки, відпочинок, риболовлю, тобто умови, у яких немає можливості під'єднати до постійного струму.
У ситуаціях форс-мазора, коли різко вимикається електрика, перетворювачі (інвертери) переходять на живлення від під'єднаних акумуляторів, і всі домашні або робочі прилади (фен, ноутбук, мобільний телефон, планшет, камеру, різну аудіо- та відеотехніку, електробритву, електроінструмент, побутову техніку та інші електроприлади) ви можете під'єднати до них через мережеві фільтри, без шкоди для їхніх функцій і безпеки.
Корпус виготовлений з алюмінію, з тильного боку є вентилятор для охолодження. У передній частині перетворювача містяться: кнопка вмик./вимк., вихід USB з напругою 5 В, розетка.
Додатково ця модель має заряджання акумулятора від мережі 220 В, що дає змогу використовувати пристрій як блок безперебійного живлення, UPS.
ДОДАТКОВО. У комплекті з перетворювачем йдуть силові кабелі для під'єднання відразу на акумулятор автомобіля або в бортову мережу.
Відмітні риси перетворювача:
- Зумер низького рівня заряду акумулятора
- Автоматичне вимкнення за низького рівня заряду акумулятора
- Автоматичне вимкнення у разі перевантаження, короткого замикання.
- Система примусової вентиляції
- Автоматичне вимкнення під час перегрівання
- USB роз'єм.
Характеристики
- Номінальна потужність: 1300 W
- Вхідна напруга: 12 Вольтів, (10.0 — 15.0 VDC, постійний)
- Вихідна напруга: 220 Вольт (VAC, змінний)
- Форма вихідного сигналу: Модифікована синусоїда
- Коефіцієнт корисної дії: 90%
- Частота вихідного сигналу: 50 Гц +/- 2 Гц
- Матеріал корпусу: Метал
- Особливості: Заряджання акумулятора
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Copex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 6 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1300 Вт |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 120% |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Види індикації | Світлова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 1300 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 2 964 ₴



