
Перетворювач напруги (інвертор) 12 V на 220 V чистий синусоїда з функцією заряджання UPS Wimpex 2600 W
7 495 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2600
- +380 (66) 516-60-02
Перетворювач напруги (інвертор) 12 V на 220 V чиста синусоїда з функцією заряджання UPS Wimpex 2600W
Перетворювач авто (інвертор) Power Inverter Wimpex 2600W постійного струму в змінний струм 220 В/50 Гц можна використовувати для підзаряджання та роботи: ноутбуків, відеокамер, телефонів, всілякої аудіо- та відеотехніки та інших електроприладів. Інвертор призначений для перетворення електрики з 12 В на 220 В.
Головною особливістю інвертора Wimpex WX-2600 є вбудована 15 А заряджання акумулятора 12 В від мережі змінного струму 230 В. Вам не доведеться купувати окремо, ще заряджання для акумулятора!
Дозволяється під'єднувати навантаження до 2600 Вт.
Корпус виготовлений з алюмінію, з тильного боку є 2 вентилятори для охолодження, вимикач перевантаження, вхід змінного струму.
У передній частині перетворювача 2600W розташовані: кнопка вмик./вимк., вихід USB з напругою 5 В, 2 розетки та 2 екрани на яких виводиться напруга батареї та вихідна напруга.
Ця модель має напруження з чистою синусоїдою. На виході такого перетворювача напруга виходить у правильній синусоїдаальній формі з невеликим спотворенням. Такий чинник відіграє величезну роль для пристроїв із чутливою електронікою (котлів опалення, циркуляційних насосів, мед обладнання, телекомунікаційних, вимірювальних, лабораторних пристроїв, аудіотехніки), а також для всіх електроприладів, у яких є інтегровані мікросхеми, плати та чипи. Електричність правильної синусоїдальної форми істотно збільшує термін експлуатації будь-якого електроприладу.
Перетворювач, можливо, під'єднайте безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів і до мережі постійного струму.
Характеристики:
- Номінальна потужність: 1300 Вт;
- Частота на виході: 50/60 Гц;
- Форма вихідного сигналу — чиста синусоїда;
- ККД 88%;
- Температура довкілля під час роботи: -10...+40 С;
- Температура та вологість зберігання: -20...+55 С, 10%-95% RH;
- Робоча вологість: 20%-90%RH (без конденсату);
Особливості:
- температурний захист;
- охолодження вентилятором;
- захист від короткого замикання;
- захист від перевантаження;
- звуковий сигнал за низької вхідної напруги;
- вимкнення за низької вхідної та вихідної напруги;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 1300 Вт |
| Допустима пікова потужність | 2600 Вт |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Кількість дискретних входів | 2 |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 76 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2600 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 1.6 кг |
- Ціна: 7 495 ₴



