
Дорожній портативний прас Portable electric iron EL-2373
345 ₴
- В наявності
- Код: EL-2373
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дорожній портативний прас Portable electric iron EL-2373
Портативна праска Portable electric iron — компактна та легка, легко поміститься в дорожній сумці.
Функція вертикального відпарювання виручить у ситуаціях, коли немає можливості знайти прасувальну дошку, речі можна відгладити прямо на вішалці.
Сухе прасування: Можна розпочинати прасування вже після 30 секунд після увімкнення. Вологе прасування: після вмикання праски натисніть кнопку розпилення. Після вимкнення розпилювача ви можете почати прасувати.
Постійне нагрівання праски до 180 градусів максимально дбайливо взаємодіє з речами. Можна використовувати для шовку, плюшу, вовни, бавовни, льону, поліестеру, нейлону та інших тканин.
Переваги:
- Зручна ручка.
- Короткий дизайн.
- Підійде для будь-якої тканини.
- Зручно брати із собою в подорожі.
- Компактні розміри не займуть багато місця в будинку.
Характеристики:
- Тип: портативна праска;
- Колір: зелений;
- Матеріал: АБС + титанова панель;
- Номінальна напруга: 110-220 В;
- Номінальна частота: 50 Гц;
- Номінальна потужність: 33 Вт;
- Місткість резервуара для води: 80 мл.
Комплектація:
- Праска;
- Паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Portable Winch |
| Тип | Дорожній |
| Споживана потужність | 33 Вт |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Швидкість подачі пари | 20 г/хв |
| Паровий удар | 40 г/хв |
| Матеріал підошви праски | титан |
| Функція автовідключення | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Складна ручка | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Паровий носик | Ні |
| Бездротова технологія | Ні |
| Жолобок для гудзиків | Ні |
| Насадка для делікатних тканин | Ні |
| Функція розбризкування | Ні |
| Суха прасування | Так |
| Функція самоочищення | Ні |
| Захист від накипу | Ні |
| Протикраплинна система | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.8 л |
| Збільшена воронка для заливання води | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Мірний стакан | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Наявність дисплея | Ні |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 0.26 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴




