-20%

Лампочка лампа акумуляторна 2 x 18650 MHZ 20 W 8442 аварійна
310 ₴
248 ₴
- В наявності
- Код: MHZ 20W
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 аварийная
Портативна світлодіодна лампочка 2x18650 MHZ 20 W 8442 має білий пластиковий корпус. Споживана потужність становить 20 Вт. Світловий потік досягає 1500 лм і залежить від заряду акумуляторів.
Цей світлодіодний аксесуар можна під'єднати як від одного акумулятора, так і від двох. Для роботи використовуються акумулятори li-ion 18650.
Лампа заряджається в звичайному ноколі
Прекрасно підійде для кемпінгу або автономного підсвічування.
Характеристики:
- Колір: Білий
- Світловий потік: 1500 лм
- Матеріал корпусу: Пластик
- Тип лампи: Світлодіодна
- Тип заряду: USB від мережі
- Тип живлення: Li-ion 2 x 18650 3,7V
- Режими роботи: Максимальний, мінімальний
- Особливості ліхтаря: Переносний
Комплектація:
- Лампа з акумулятором
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість світлодіодів | 5 шт. |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга | 6 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Максимальна сила світла | 1200 мКд |
| Додаткова комплектація | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Діаметр | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело світла | Діоди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴

