
Тепловентилятор настінний нагрівач із пультом керування Domotec 5961MS 2000 Вт
1 745 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5961
- +380 (66) 516-60-02
Настінний нагрівач із пультом керування Domotec 5961MS 2000 Вт
Настінний нагрівач із пультом керування Domotec 5961MS теплова завіса, 2 режими обігріву, холодне обдування, 2000 Вт
Тепловентилятор — це прилад, який призначений для обігріву приміщень за допомогою вбудованого вентилятора.
Пристрій працює від мережі та є настінним.
Нагріває повітря за лічені хвилини.
Багато офісів і невеликих магазинів мають індивідуальне опалення, яке на ніч вимикає економії коштів.
Вранці, природно, у приміщеннях холодно та працювати не комфортно.
Тому встановлення тепловентилятора розв'яже проблему з холодним повітрям і за дуже короткий період часу зробить приміщення комфортним для роботи. Ця модель має 2 режими обігрівання, що дає змогу заощадити електроенергію, оскільки кожен із режимів споживає різну її кількість.
Прилад обладнаний термостатом контролю температури для запобігання перегріванню.
У рекордно швидкі терміни обігріває кімнату, а функція таймера дасть змогу автоматично вимикати прилад у зручні інтервали від 0,5 до 7,5 години.
Особливості:
кнопкова панель на корпусі приладу дає змогу керувати всіма функціями з максимальним комфортом
настінна установка дає змогу раціональніше використовувати простір у приміщенні
Тепловентилятор має два режими обігріву за потужністю 1000 Вт і 2000 Вт, а також його можна використовувати в режимі вентилятора на охолодження.
Характеристики:
- Настінна установка;
- Режими роботи: обігрівання, охолодження;
- Потужність: 1000 Вт, 2000 Вт;
- LED-індикація режимів роботи;
- Кнопкова панель;
- Таймер: від 0.5 до 7.5 години.
- Розміри: 20 x 51 x 11.5 см.
Комплектація
- Нагрівач;
- Пульт дистанційного керування.
- Інструкція;
- Паковання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Функція повороту | Так |
| Кут повороту | 65 град. |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Максимальний час установки таймера | 360 хв |
| Датчик присутності | Ні |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Датчик перекидання | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Клас захисту | 00 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Відсік для шнура | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Вага | 2.1 кг |
- Ціна: 1 745 ₴






